| anonim_4396 a întrebat:

Cum se comporta un baiat in prezenta unei fete de care ii place?

Răspuns Câştigător
| Timee೩ a răspuns:

Pai.:
- vorbeste frumos cu tine
-Nu-si ia ochi de la tine
-Se joaca cu tine
-Te face sa razi
-Nu da in tine

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

-se uita l tine insistent(holbat) i se maresc pupilele sau cand te uiti la el intoarce capu in alta parte
-iti zambeste
-te tachineaza (iti pun piedica, iti ia lucrurile)
-cand esti in preajma lui vb tare sau se balbaie
-incearca sa te faca geloasa
-prietenii lui cand esti pe langa ei se uita l tine fac glume rad fluera.
-incearca sa vb cu tine sa iti atraga atentiahappy

| carminaburana43 a răspuns:

Sau rusinos daca e timid, sau daca nu e rusinos da semne concrete.O priveste ii zimbeste incearca sa stea de vorba, dar multi baieti incearca sa enerveze si asta e un mod de a incepe ceva cu o fata daca nu ii vin alte idei mai bune in cap.

| goldheart a răspuns:

Depinde...unii devin agitati, altii se fataie tot timpul, se inrosesc, se balbaie cand vb cu respectiva, isi plimba mereu mainile prin par (daca au) laughing Chestii d'astea... fundita? :*:*:*

| chakuza a răspuns:

Se pierde,se balbaie,se inroseste, face greseli de tot felul, dar uneori aceste faze o pot cuceri pe fata daca stie cum sa o ia.

| FumezClipe a răspuns:

Flirtează!

| savalucian a răspuns:

Incearca sa o impresioneze.