| theend a întrebat:

Care sunt "simptomele" unui baiat indragostit? adica cum se comporta in preajma unei fete pe care o place?

Răspuns Câştigător
| bomstar a răspuns:

Simptome-->aiurit,neatent,putin isteric etc
La comportament depinde de varsta.Copii pana in 12-13 ani sunt rautaciosi cu fata respectiva,iar cand esti mai mare pana "iti intri in mana",tulburari de vorbire(depinde de pers.), rosesti(depinde de pers.), esti putin stangaci cum s-ar spune.Bafta smug
Funda?

1 răspuns:
| BCosmyn a răspuns:

Pai...ce sa spun, se panicheaza...nu stie ce sa spuna, incearca sa o cucereasca si are emotii.Asta e tot ce pot sa-ti spun.Mai multe aflii tu happy