| anonim_4396 a întrebat:

Cum se cucereste o fata? ce vrea orice fata sa auda de la un baiat ca sa ii intre la "inima"?

Răspuns Câştigător
| anamimanonim a răspuns:

Sunt fata si stiu ce vor toate fetele. In primul rand, daca ele nu sunt foarte atasate de tine, nu prea vor sa aude cuvinte gen te iubesc etc. Le-ar placea mai mult o floare primita de ziua lor, o ciocolata etc. In al doilea rand, dupa ce te-ai asigurat ca le-a placut gestul tau de a le oferi o floare, poti sa le inviti la o prajitura. Deci... Succes!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

1 prin fizic asta daca esti frumos si asa te-a lasat natura ne place fetele simetrice
2 prin banii, femeile aprecieaza un baiat cu banii
3 prin comportament, umor, discuti, plimbari, romantism etc
cel mai important e sa ai banii ai tot ce vrei

| negat1ve a răspuns:

Nu merge frate cu nimic, degeaba iti inveti tu replici sau asculti sfaturi de la altii care se dau Don Juan. Imi pare rau sa te dezamgesc dar asta e adevarul. O fata o cuceresti prin simplitatea ta si modul tau de a fi. SI cu asta nu vei cuceri fix fata sau fetele care vrei tu, ci aceea care va aparea o data in viata si va fi jumatatea ta! Celelalte cu care te cuplezi, e pierdere de timp sau castig de experienta, nimic mai mult!winking

| Louysse a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi sincer si fara vrajeli... si sa stii sa vorbesti in asa fel incat sa nu pari nesimtitwinking

| GinglindSummer a răspuns:

Ori te place, ori nu.

| SeErgiuTzZz a răspuns:

O fata o cuceresti cu vorbe frumoase, cu alintari, chiar si cu mici atentii ( gen : o ciocolata ). Trebuie sa-i fii alaturi atunci cand toti sunt impotriva ei. happy

| alexmico97 a răspuns:

Ca sa cuceresti o fata ai putea sa incepi prin a esi seara la o plimbare si sa o duci dupa acasa, sa fi atent cu ea sai vb frumos sa ii spui sincer ce simnti sa o rasfeti...si cam asa

| druNky a răspuns:

O fata o cuceresti cu vorbe si gesturi frumoase, trebuie sa o faci sa se simta draguta cu vorbe la locul lor adica in loc de "esti buna " poti sa-i zici " esti frumoasa" etc. trebuie sa fi tu insuti si odata ce s-a atasat de tine spune-i ca o iubesti ca doar nu te musca.

| carina19 a răspuns:

Spune-i vorbe frumoase, fa-i complimente, cand o vezi trista vorbeste cu ea si intreab-o ce a patit, chestii de genu succes