| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Sunt total disperata! Cum se cucereste un baiat care vrea doar sex?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sari pe el si il ai la indemana.

| lolly a răspuns:

Scrii simplu pe frunte: "Free pussy"
Avem deaface cu o panarama in serie?

| Zap a răspuns:

M-ai convins. La mine sau la tine? laughing

| OOOLEOOO a răspuns:

Da`i cea ce vrea.

| Neinteresantul a răspuns:

Nu poti sa-l cuceresti. Doar se va folosi de tine apoi adio!

| hearhit a răspuns:

Pai daca chiar iti doresti sa cuceresti un astfel de baiat, ia-ti haine foarte atragatoare, fusta mini si ce mai ai tu sa pari sexy. Machiaza-te si aranjaza-te misto. Succes, sper ca te-am ajutat. Fundita?batting eyelashesbig grin

| MonsterEnergy a răspuns:

Da-i ce vrea si e al tau.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

SIMPLU : faci sex cu el şi TREBUIE să fi cea mai "BUNĂ" - atunci e al tău!

| Azµre a răspuns:

Îi oferi sex de neuitat... altfel n-ai cum, numai să îl faci să te dorească. Dacă nu știi lasăte de meserie. Nu merită oricum.

| Xtadelo a răspuns:

Mai bine lasa-l...

Răspuns utilizator avertizat
| DEXTER666 a răspuns:

Ii dai sex... yolo

| fallen213 a răspuns:

Prin sex?!

| tartica a răspuns:

Si eu am o astfel de situatie si cred ca nu merita sa cedezi

| Fall3nAng3l a răspuns:

Pai..depinde.:d
Da-te pe langa el, incearca sa va cunoasteti mai bine...sa-i descoperi,, durerile´´...
Vorbiti mai des!
Cam asa ceva..de multe ori merge.happy
Incearca si tu.Baftawinking

| marius214 a răspuns:

Pai faci sex cu el si ii spui ca vrei mai mult decat o simpla aventura!