| enigmatica a întrebat:

Cum se cucereste un barbat in mod indirect?

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Prin atingeri subtile
Apropouri
Imbracat provocator
Un limbaj matur si foarte dulce laughing))
Activita-ti comune cu respectivu -fa-l sa inteleaga ca ai pasiuni ca ale lui -lauda-l, fa-l sa se simta in centru atentiei`

| unknøwn a răspuns:

Se acorda in sex, fund si sani cu substantivul.

| Maia_Ionescu_1996 a răspuns:

Din cate stiu eu daca esti recelaughing v-a incepe sa se intrebe ce ti-a facut, de ce numai pe el il ocolesti, asta in cazul in care va cunoasteti, poti la fel de bine sa fi prezenta mai des imprejurul sau, doar ca sa iti fie simtita prezenta si sa apari la el in minte. Odata ce el te baga in seama inseamna ca il interesezi deci de aici incolo poti sa o iei mai usor cu ignoratul. Good luck!