| marialimba a întrebat:

Mesaje ptr baietii nesimtiti.ex: un barbat nu este cel care cucereste 100 de femei ci acela ce cucereste doar un a ceva de genu ' asta multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Corectie,barbat nu e ala care **** 1000 de femei, ci ala care refuza 1000 de femei pentru ceea de acasa.Inceteaza sa ma ivisezi la barbatu perfect cand tu esti imperfecta(de fapt, toti suntem imperfecti, so?) xP

| RAY a răspuns:

Maria baiatul ala care e cuminte,bun cu voi,care crede in voi voi ce faceti? e plictisitor asa ca il lasati omul tradat privind cum badboys au multe fete ce sa creada? daca fetele nu tiar bate joc de acei baieti cuminti ei nu ar deveni curvari,ala nu inseala asa fara motiv,niciodata nu va mltumeste nimic si fugiti la primul care va face pe plac sau la un curvar, numi zi ca nu isi place un baiat frumos cu caracter de badboy care sti ca are multe fete in jur, apropo cu freindzone cum e? daca v-ati uita in ea ati gasi baieti de casa, cuminti da cui i pasa nu? numai te plange atata, daca esti bun esti luat de fraier

| MidnightR a răspuns:

Sa facem o distinctie aici.Sunt si baieti nesimtiti, al caror fler este tocmai nesimtirea, asa sunt ei, si sunt baieti care au devenit asa ca urmarea a actiunilor unei fete.Au fost tradati,probabil aia a fugit la unul mai "badboy", cum a spus si Ray, asa ca ce au zis baietii astia:"Ba frate, stai asa, adica eu eram bun si cuminte si faceam totul iar ea nu se multumeste si ma lasa pentru ala nesimtit.Hai sa schimbam rolurile atunci."
Si exemplu tau e gol.Un barbat e si ala si ala.