| Printesita a întrebat:

Cum se numeste stilul de moda care al adopta printesele sau fetele de etnie roma?

7 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Stilul piţipoancă, de ce?

| roxpau a răspuns:

Cei de etnie roma gypsy, cauta pe google mai multe informati

| IceBlood a răspuns:

Goticwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Printesita,
N-am reusit sa fac legatura intre intrebarea « Cum se numeste stilul de moda care al adopta printesele sau fetele de etnie roma? » si referinta ta la Cleopatra si Nefertiti. Care, cum, ce? Tu te-ai inteles? Ca eu, nu!
Psst… à propos, cum stai cu gramatica? Vrei meditatii? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, rusine noua ca habar nu avem, si ca nu suntem "lumea de stinta" ca sa-ti putem descifra, nu scrisul, ci modul de exprimare.

@GenOm, nici macar tu nu esti in stare sa-i raspunzi pe plac, printesitei noastre la intrebare? Ma dezamagesti laughing

| Printesita explică:

Nu chiar Adica Celopatra nu era pitzipoanca sau Nefertiti crezi tu ca erau Pitzipoance? doar ca adoptau stilu Printeselor nu stiu cum se numeste aceasta moda am vazut si in spania fete care sunt imbracate asa dar nu stiu cum se numeste stul asta si in niciun caz nu e ghotic TPU mi se pare o a doua aiureala de adunatura de inculti nu gasesc acest stil de moda chiar nu e nimeni instare sa ma informeze gindind cultural

| Printesita explică:

Tpu este o mare mare adunatura de oameni de doi bani care nu au puterea gindiri si celor sapte ani de acasa sporind mahalaua ne cunoasterea de situatie acest site da randament proastei cresteri si prostiei omenesti care si in ziua de azi trece ori ce fel de limite oameni care nu stiu decat sa puna alte intrebari inloc sa raspunda cand li se pune o intrebare afirma un raspuns stupid ca cel de acuma "NU am inteles ce ai scris " nici nu inteleg scrisul dar aminte semnificatia culturala a intrebari sa mai mentionez ca lumea de stinta au descifrat scrisul lui matei iuda si petru apostoli TPU e cel mai josnic site de intrebari si raspunsuri care nu dau o deslusire clara a raspunsurilor cand vi se pune o intrebare raspundeti concret si afirmativ ori negativ nu am vazut in acest site raspunsul "Chiar ca nu stiu mai facut curios" si ca drept dovada imi raspunde un expert la intrebarea mea cica auziti lume
HAi pa pa" si sa va spun si intrebarea mea la care am gasit si raspunsul Intrebarea mea era cum se numeste stilul de moda care al adopta printesele adica Lumea Egipteana Cleopatra Nefertiti raspunsul e stilul Classic regal oameni de pe Tpu mi-au zis ca acest stil se numeste stilu pitipoance adica Nefertiti si Cleopatra erau oameni buni Pitipoance vai de capu vostru oameni fara cultura care reprezentati in ori ce capat al lumi o rusine.