| alexalx1234 a întrebat:

De ce fetele prefera baietii de etnie roma?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai in TPU am vazut cateva copile sa fie atrase de aia, in viata reala nu am vazut cazuri.

| alexalx1234 explică (pentru mgtow):

In Constanta asa e

| mgtow a răspuns (pentru alexalx1234):

E naspa daca asa zici ca e, observ ca tu esti un tip care vrea ceva stabil am dreptate? Si nu gasesti din cauza ca nimeresti tipe neserioase.

| alexalx1234 explică (pentru mgtow):

Da

| mgtow a răspuns (pentru alexalx1234):

Am trecut prin etapa aia in care te afli acum si m-am adaptat sa nu mai trag sperante, nu vezi cate probleme ba una nu te vrea, nu stie sa gateasca sau nu e buna de nimic in casa. Unele se lasa manipulate de traficanti si le trimite la prostitutie. Mai sant care chiar nu iti zice nimic dar vor ceva de durata si nu au incredere in noi. Incearca sa vezi daca poti agata bandite care le place sexul la ocazie te folosesti de ele asa cum vor sa se foloseasca de noi si nu e problema nimeni nu are de pierdut.

| Theo94 a răspuns (pentru alexalx1234):

Si eu sunt din constanta si nu prea am vazut, desi am vazut cupluri mixte si si.

| Adry05 a răspuns:

Cine naiba preferă așa ceva că eu fug de ei în toate direcțiile laughing

| alexalx1234 explică (pentru Adry05):

Asa este in Constanta

| Celcestietot a răspuns:

Nu prea este intalnita treaba asta la romance, dar fetele din poporul nostru care prefera tipi de etnie roma, cel mai probabil au o anumita atractie fata de ei, iar asta se intampla frecvent din cauza caracterului fetelor.

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca aia au mai multa incredere in ei (poate chiar orbeasca) decat o au ceilalti, iar asta atrage unele pustoaice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea am văzut, poate că au bani și de aia, deși și cu romanii stau din același motiv unele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că au fost dezvirginate de unu asa(au avut sentimente fata de unii asa), primii parteneri sexuali ai unei fete formează de ce o sa fie atrase pe viitor, daca nu sunt chiar țigani sunt atrase de același tipar de caracter pe viitor. Și cam greu sa fie combătut acel tipar, de aia e bine sa stii cu cine ai de a face, cu ce tipa că altfel te trezești că te înșeală cu alte tipuri de caractere și habar nu ai de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc caz de genu., sfideaza toata ratiunea : Fizic : fata stilata, blonda etc Baiatu Brunet tipic romm + aman2 sunt cam de acelasi inaltime, Economic: Fata castiga mai mult decat baiatul, Baiatu nu are nici masina, sau bani. Pur si simplu No comment.
Ca mai sunt din astia romi cu bani, interlopi care vrajesc fetele cu bani se mai explica.
Dar de regula Sunt mai multi romani cu fete rome(cunosc fara numar cazuri, familii din astea), decat romance cu romi

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol cum se poate asa ceva sa ajunga romanii sa fure femeiile tiganiilor? Unde locuiam inainte nu departe era o zona de tigani si unul - 2 din ei lucrau cu mine in transport comun (bus) erau de treaba dar unul din ei pe troleibuz lucra si faceam niste glume cu el, deodata ii zic ma, cam greu cu femeile astea nu mai gaseste omul una buna, nu ai una misto pe la tine sus in clanu tau? Zicea ee sant destule iti fac cunostinta daca vrei. Iti dai seama sa stai cu una de aia in casa aduce toata satra dar in caz de belea sar aia cu machetele pe dusmani laughing orice e posibil la disperare ii inteleg sa se arunce pe tiganci - alea de fel nu isi inseala barbatul din cate stiu, stau si suporta chiar daca le bat (stiu o familie) ea tiganca el roman si nu-l lasa deloc dar nici nu l-a tradat cu altul.

| xilef123 a răspuns:

Ca le place esenta de rom;-)

| vladeraser3 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia, unuia îi place ciocolata, altuia budinca si tot asa.
Aici e vorba de fenomenul atracției pe care eu îl consider un hazard.