| SweetAngelCry a întrebat:

Cum se poarta un baiat cand iubeste o fata?

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Te iubeste cand:
e atent cu tine
iti cere parerea
ii este dor de tine
te alinta
incearca sa comunice cu tine
te asculta
te pune printre primele locuri din viata lui (caci primul sti ca e familia si propria persoana)
iti face cadouri
tine cont de problemele tale
iti declara iubirea lui
nu ii este rusine cu tine
tine cont de parerile si gusturile tale
isi planifica viata incluzandu-te si pe tine
iti arata ca te doreste
are deja o relatie cu tine
nu ti-a dat motive sa te desparti de el
e atent
e gelos
se supara usor daca nu ii faci mofturile dar nu se enerveaza ca altii
te respecta pe tine, viata ta si trupul tau.adica nu te preseaza
esti o persoana importanta pentru el... s. a. m. d

Desigur, asta e ce vad eu la prietenul meu si ce simt eu pentru el! Dragostea e ca la loterie, daca ai noroc te iubeste daca nu. tragi alt biletwinking

| monique a răspuns:

In primul rand: ca un prostut. Baietii cand iubesc se topesc, si fac tot felul de faze ciudate, dar toate ca sa aiba motive sa fie prin preajma fetei care o iubesc. Instinctul de gelozie asemeni e mare, daca apare vreun baiat care iti acorda atentie da semne de agitatie.

| bOse a răspuns:

Exact cum a spus "monique".

Are mare dreptate, nu dureaza pana-ti dai seama, trebuie doar sa fii atenta.

| raul_7584 a răspuns:

Io iti zic ca stiu cum am facut eu acum 2 ani ma purtam dragut dar si eram unpic prostut poate unpic mai mult... Dar si tandru si faceam orice ca sa stau langa ea, chiar m-am batut cu un baiat mai mare cu 3 ani decat mine pentru ea...Desigur am iesit cu un ochi vanat dar a meritat.Eram si foarte gelos ii dau dreptate lui monique dar asa se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos, gingas, alea, aleawinking

Răspuns utilizator avertizat