| anonim_4396 a întrebat:

Cum se simte un sărut? Nu am avut niciodată iubită, da știu, foarte trist și sunt curios cum se simte.

16 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Depinde cu cine te săruți.
Dacă există implicare emoțională, te vei simții bine.
Iară dacă săruti doar pentru ca să o faci, vei simții tot asta, un schimb de salivă.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Depinde de tine, dar si de partener. In orice caz nu se simte rau. Este excitant. Un artist BL, dupa un sarut frumos si destul de lung, a fost intrebat de catre cineva din echipa de filmare: cum a fost sarutul. Acesta a raspuns: delicios.

| TLF92 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Eu am experimentat sarutul cu o curva in liceu, nu vrei sa stii cat m-a spalat pe limba dupa ce am aflat de la colegi laughing) a fost oribil

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru TLF92):

De ce? Ai sarutat si tu pe cativa pe... penis.laughing

| TLF92 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Norocul meu a fost ca si-a batut joc de mine doar cinci zile, putea fi mai rau sa fi luat HIV mai stii, bine ca am scapat teafar

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

Dar săruta bine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe plan emotional te relaxeaza si iti da o stare de bine.Dar cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

17.

| TLF92 a răspuns:

Depinde boss si de o chestie daca stii cum sa saruti o fatawinking bine asta-i o cale lunga pentru noiwinking

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

:d. Din informațiile pe care le-am adunat, nu trebuie să pari disperat. Acum depinde și de tipul de sărut, dar în primele faze ar trebui să fie romantice.

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce varsta ai sa stii daca mai merita sa incerci, daca ai peste 22-25 si nu ai sarut in viata ta, ocupa-te doar de sticle sunt bune si alea

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

Speranța nu trebuie să moară niciodată. Dacă renunți la speranță, ești un om mort.

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am renunțat de mult lol

| Lss a răspuns:

Primele, sunt placute si intense.
Cu timpul. devin scarboase happy

| Lss a răspuns:

Rectific. si primele saruturi pot sa fie scarboase happy
Mi-am scuipat ficatii de cateva ori. dar deh, trebuia sa invat pe ceva?

| gabrielaig2410 a răspuns:

întotdeauna este timp, eu am avut primul sărut la 14 ani happy
e o senzație frumoasa și o sa o ții minte mereu happy