| doryan91 a întrebat:

Cum spuneam, am 1, 78cm inaltime. care ar fi inaltimea maxima a unei fete ca sa fie ok pentru ea? lasand caracterul, infatisarea banii etc. STRICT INALTIMEA. as prefera raspunsuri de la fete. dar orice e binevenit.

Răspuns Câştigător
| didiDia a răspuns:

Doryan91, parerea mea e ca ideal ar fi ca fata sa aiba maxim 1.70m ca sa va stea bine impreuna.(asa, cu maxim 1.70m, ea poate purta si tocuri).

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Sa nu exageram.1, 8 max 1, 9. e ok!

| didiDia a răspuns (pentru foxi):

Eu am inteles ca doryan vrea sa stie ce inaltime maxima poate avea o fata ca sa poata avea o relatie cu ea. Ma indoiesc ca i-ar sta bine cu o fata de 1.85m.

| foxi a răspuns (pentru didiDia):

Sa invete sa scrie romaneste!

| doc69 a răspuns:

Conteaza raportul inaltime greutate.atat.

| anamaria06 a răspuns:

Daca tu te simti bine cu inaltimea pe care o ai inseamna ca aceea e inaltimea potrivita pentru tine. poti sa ai si 2 m daca tu te simti ok e perfect