| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de o fata dar ea nu cred ca ma place atat de mult cat o plac eu pe ea si nu stiu cum sa ii zic ca o plac, mie teama sa nu ma respinga. Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

In general cam asa se intampla in viata. Unul se indragosteste primul si apoi urmeaza si celalalt.Acest lucu se intampla prin curtare! Adica cucerirea celuilalt. Fa si tu ce face toata lumea atunci cand vrea sa fie placut. Curte!
Si daca te respinge, acest lucru este doar o faza din procesul de cucerire! Nu trebuie sa te dai batut! Continui pana reusesti!
Ai o ocazie nemaipomenita cu ziua de 8 martie! Poti sa-i oferi flori,o cutie de bomboane in forma de inimoara,poti s-o inviti la un restaurant sau la o prajitura, etc, etc...

| RoOByY a răspuns:

Pfff buna intrebare eu te-as sfatui sa ii spui in fata sa nu le zici altora sa zica in locul tau sa nu fii timit! Asta este sfatul meu sper sa te ajute! De 8 martie fai un cadou foarte frumos!