| hirutza a întrebat:

Cum stiu daca un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Fetele au si al 6-lea simt, ar trebui sa simti asta.happy

109 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog dati-mi un raspons! un baiat se uita la mine in ore... oare ma place? mie imi place de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se comporta frumos cu tine,, si cand te intelege,,, sau rade tot timpul cand tu esti in preajma,,, sau incearca sa iese in evidenta cand tu il privesti,,,, si cand iti face multe complimente atunci 50 % te iubeste dar cand incearca sa te sarute sau sa te atinga te place 100% sau ii trebuie doar sex.depinde de ce fel de baiat e. si depinde si de tine dc il cunosti foarte bine si sti ce fel de baiat e atunci baffta... ascultati sfatul ca 98 la % e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Priviti-va fix in ochii unul pe celalalt, dca i se va largii pupila, te place, dovedit stiintific 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca un baiat te place daca el se leaga de tine pentru orice lucru/te protejeaza! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum se comparta, dar mai mult simti tu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maaa nici eu nu stiu e un baiat mai vagabont in sc si vine aproape in fiecare pauza la mine imi da palme la fund, vb cu mine ma ia in brate dar el spune ca nu ma plk? voi ce creeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa il intrebi intr-un mod serios nu asa cum tiai bate joc de el atunci o sa iti raspunda since incearca sa faci tu primul pas o sa fie mult mai simplu asa eu una asa asi face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sta pe langa tine tot timpul, vrea sa-ti duca ghiozfanu, incearca sa te tina de mana, te apara de oricine si de orice... sper sa te ajute raspunsul meu pa pup:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii baieti nu bag fetele care le plac in seama! altii privesc fetele mai mereu in ochi (in ore), incearca sa s aseze langa tine, iti face complimente si nu stiu. s poarta diferit cu tine.(eu am patit asa.sh acum sunt cu el. da m-am despartit.nu stiu nici eu daca am fost o aventura. poate da poate nu.)..deci clar este BAIETZII NU STIU NICI EI CE VOR...IN ZIUA D AZI EI VOR DOAR O AVENTURA. UNI SANT ASA PANA LA 18-19 ANI. ABIA D LA 20 D ANI INCEP EI SA S SCHIMBE TOTAL...totusi.depinde sh d el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum stiu ca un baiat m place. adica vb frumos cu mine ride mereu ma mai sarut p obraz citeodata. da mai ii una in clasa cu mine si d fiecare data s baga in seam si il ia in brate il saruta p obraz si el nu zice nimic si ma cam der. deci ce sa-i fac ca sa ma placa sau sa stiu daca ma pwlace sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac un baiat te place u iti vei da seama pentru ca se va vedea pe el insusi, dar baietii sunt mai timizi si de obicei nu isi arata sentimentele. Dac un baiat de place se uita aproape tot timpul la tine iti zambeste se plimba de multe ori pe langa tine. Chestii de genu asta si dac tot nu crezi ca te place pune o prietena in care ai mare incredere si puno sa il intrebe ce parere are despre tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga eu plac un baiat si nu i-am aratat acest lucru si se pare ca prin felul meu de a fi el a inceput sa ma placa iar acum suntem impreuna, vei sti ca te place daca afli ca vrea idul tau sau numarul de telefn(experienta proprie)kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta frumos cu tine, te la de dupa gat, te ia in brate, te ajutca etc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh. Sunt multe chestii din astea:d. Data te ia de dupa cap, te ajuta, iti zambeste, te saluta chiar daca este cu parintii lui, se aseaza langa tine. E CU TOTUL AL TAU BEIB happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar am abia 10 ani. m-am nascut in luna mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Aceeasi problema o am si eu. E un tip, vecinul meu.Ne stim de 3 ani.Nu am vb nicioadata. Avem cativa prieteni comuni dar nimic de impartit amandoi.Mereu cand ma vede se uita cam insistent.Mai intoarce si privirea in spate daca acolo sunt eu.Si cam atat. Aaa, si stie ca am prietenbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E complicat cu baietii big grin. Si la mine e confuzz. Adicaa o prietena de-a mea avea o bratara de la x si l-am intrebat pe x daca i-a dat. o ei. si x a zis ca da. si m-a intrebat dc o vreau eu si am zis ca nu. si atunci x i-a cerut bratara si mi. a dat. o mie.
Stiuc a fetele au al 6-lea zimt dar pur si simplu nu simt daca ma place sau nu. straight face O prieten de-a mea il tot ia in brate si de mana dar el se fereste oarecum de ea si nu. i place cand il "sufoca" sa zic asa + ca atunci cand ma intalnesc cu el ma saluta si imi zambeste cu un zambet minunat si niste ochii =p~. Va rog spuneti-mi ma place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! as vrea sa ma adresez catre toti baietii si fetele, imi place de un baiat deja de 1 an nu stiutiu ce e in capul meu dar nu pot sa-l uit, cum pot sal cuceresc? va rog mult de dot ajutati-ma si pe mine.Ms)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asta ma intreb si eu despre un amic, cu, care nu ma intelegeam cu el si tot timpul ma chema lnga el in curtea scolii si imi cerea tot timpul telefonul si asculta muzica toti ma intreabau daca sunt cu el. La un moment dat am inceput sa ne intelegem bine. Atunci l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine sh mi-a raspuns i'm sory, dar am prietena. Iar dupa ce a revenit un dusman si i-a spus ca il injur m-a injurat si el si mi-a urat "sa iei 2 la teza". Cread ca ar trebui sa il intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea ca ar fi mai bine sa il intrebi daca il place ca si eu sunt pe punctul de al intrebahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU poti afla dacă te place doar din comportamentul lui! Bietul baiat poate fi timid, sa nu vina langa tine sau sati vorbeasca prea mult. El poate fi timid iar tu sa crezi ca nu te place.Ai grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El singur arata dupa comportament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a zis ''cand te place un baiat iti cere sa fii cu el'' a zis bine...bv ai dreptatebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intreabarea...si eu trec prin acelasi lucrucrying
Este un baiat de care imi place mult
si el mi-a zis ca ii place cum m-a imbark, se uita la mine, mi-a dat un cadou (un colier)se baga in seama cu mine mi-a zis asa la vrajeala cred ca ma iubeste dar eu nu stiu ce sa cred ajutorcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vezi ca se intereseaza pentru gusturile tale dupa cum se compuarta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am stiut, din momentul in care a venit la minee, si m-a sarutat,! frumos sentiment,!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele simt ca un baiat le place cand simt ceva in inima, o alta inima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dack vrei sa te placa nu ii da prea multa imporantaaa! te va iubii si mai mult:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cand te place, sunt cam in aceeasi situatie.sta cu o banca mai in fat cu o prietena de-a mea cu care se joaca prin ore si mai rar vorbesc prin pauza.se mai intoarce la banca si se uita la mine.nu imi dau seama daca e insistent sau nu.pe drum ma mai ia de gat, si chiar nu imi dau seama daca ma place sau nu