| BabyThisIsMe a întrebat:

Cum stiu daca un profesor universitar ma place ca femeie sau ma admira ca studenta? Cum fac diferenta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca este profesorul tau universitar, te place ca: studenta, strict ca studenta, nu ca fata, femeie si nimic admirativ, fiind ilegal sa faca avansuri sau sa aiba o relatie cu o studenta.

| Necunoscut112 a răspuns:

Vezi-ţi de treabă şi nu te mai da la prof.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai tu poti sa-ti dai seama.Esti cea mai buna dintre studente? Sau el pur si simplu te prefera pe tine?

| BabyThisIsMe explică:

As vrea sa stiu la ce sa fiu atenta din comportamentul lui, la ce sa ma uit, ce sa analizez etc.

| Simon_Gabriel_1993 a răspuns:

Iti va spune el ca vrea sa-ti dea o ***