| denisa8878 a întrebat:

Cum sunt scorpionii in dragoste? Arata partenerului/partenerei ca sunt indragostiti de el/ea? Prin ce gesturi? Cum se comporta?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cred ca se indragostesc la maxim, iubesc asa din tot sufletu`.Da nu prea le au ei cu vorba.Mai mult gesturile,ei sunt mai mult cu simtitul cu adevarat, nu prea scoti vorbe din alea siropoase de la ei.
Le plac nebuniilelaughingsi nu intelege cine stie ce, ma refer la situatiile primejdioase prin care ar trece pentru persoana iubita.Sunt oameni gelosi, dar foaaarte sincerihappy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sunt gelosi, posesivi, nebuni. Daca iubesc persoana, ajung uneori sa o sufoce. Daca nu mai iubesc persoana, nici nu se mai uita. Sunt oamenii extremelor. Ori fac totul pentru cineva, ori nu fac nimic. Baietii inseala chiar daca iubesc, insa mai sunt si exceptii.

| username23 a răspuns:

Scorpionul este senzual, dominat puternic de placerea fizica. Este in permanenta atras de sexul opus si isi manifesta instinctul cu primitivism si forta. Poate fi dur si exigent, neadmitand jumatati de masura. In dragoste, el vrea ori totul, ori nimic, iar daca nu primeste totul, e in stare sa distruga si ceea ce a obtinut.

Scorpionul considera ca numai el are intotdeauna dreptate si nu va tolera nici o disensiune. Are tendinta de a-si impune parerile si vointa in cercul sau de cunostinte si rude, crezand cu incapatanare ca ideile sale proprii sunt in interesul tuturor.

| mykydutza001 a răspuns:

Eu suny scorpionlaughingnu neaparat ca arata ca sunt indragostitilaughingsunt mai stresanti de fellaughing

| ioana_8737 a răspuns:

Pai daca iubesc o persoana fac totul pentru ea, dar daca nu o iubesc.nici nu are rost sa incerci sa fii cu ei pentru ca dupa o perioada se vor plictisibig grin
uneori sunt gelosi si posesivi.dar daca au certitudinea ca ii iubesti o sa aiba mare incerede in persoana de langa ei.si eu sunt scorpion si de asta stiu laughing