| B0rnC0nfuseed a întrebat:

Un baiat de care imi place m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, dar inca mai tin la fostul meu prieten si nu stiu ce sa-i zic baiatului! Ultima oara cand ne-am despartit am fost cu un baiat de care m0am despartit peste o saptamana pentru a ma impaca cu prietenul meu.Si m-am simtit foarte prost.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ramai atunci cu fostul tau prieten, impaca-te cu el daca si el vrea, daca nu vrea atunci da-i o sansa baiatului de care iti place

| B0rnC0nfuseed explică (pentru mona):

El a spus ca daca vreau sa ne impacam, trebuie sa ma schimb, mai inta, adica sa fiu cum eram inainte.La un mument dat devenisem foarte inchisa in mine din cauza certurilor de acasa si mai mereu ma suparam pe el si ma descarcam pe el.si a zis ca daca vreau sa ne impacam trebuie sa fiu ca inainte, vesela dinamica si sa am incredere sa'i spun orice.

3 răspunsuri:
| bogdandinro a răspuns:

Lasa trecutul in spate si traieste in prezent

| B0rnC0nfuseed explică:

Scuze pentru greselile de ortografie blushingSper sa intelegeti ceva.