| StrongHeart a întrebat:

Cum testezi fidelitatea unei femei inainte de a decide daca ea este aleasa?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Întreabă-l pe Ernest laughing

35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pui pe unu cu bani grosi de 500€ in buzunar si cand ii scoate in fata ei sa-i zica hai sa mancam la restaurant accepta - alta proba e cu BMW sau o masina rara de 3 usi sportiva care atrage priviri. Daca se urca e caz pierdut

| StrongHeart explică (pentru AmeliaD):

Sigur.

| Jus7t a răspuns:

În timp, lași lucrurile să fie, nu le forțezi.
Nu merge cu ea o să meargă cu alta, sunt femei destule.

| Ihdsjfjsjsjfhfsjdjc a răspuns:

Spune-i că ai pierdut tot. Ți-ai pierdut locul de munca, mașina, casa și tot ce mai ai de valoare. Spune-i că părinții tăi sunt în impas și nu te pot ajuta. După întreabo dacă te poți baza pe ea o perioadă de timp nedeterminată. Dacă acceptă, ea este aleasa, dar dacă nu acceptă te sfătuiesc să te desparți de ea.
FUNDA?

| StrongHeart explică (pentru Ihdsjfjsjsjfhfsjdjc):

Pai eu in locul ei nu m-as accepta in situatia aia laughing
Mai ales daca iti spune asta cand abia va stiti,e normal ca nu o sa stea,cine isi doreste relatie cu cineva care nu lucreaza,nu are bani,masina, nimic? Ce as putea sa fac sa asigur traiul de zi cu zi pentru amandoi daca nu ma pot sustine eu pe mine in primul rand?
Ce spui tu nu e in totalitate gresit, daca deja ne stim de ceva timp si de-a lungul relatiei ajung in situatia aia da, dar daca abia o cunosc si ii spun lucrurile alea, cum sa ma astept sa inteleaga>?