| Acele96 a întrebat:

Există bărbat care ar refuza iubita să îi facă minet?

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa colonie suntem incat trebuie sa folosim cuv din lb engleza, trist ma, faza cu barbati, se gasesc de toate felurile, nu stai cu o fata intr o relatie doar pentru sexul oral, sper sa va maturizati si sa intelegeti asta candva

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca sunt barbati care nu ar accepta sexul oral, la fel cum sunt si femei. Totul se rezuma la preferinta personala.
Atata vreme cat esti dispus sa primesti sex oral, fii pregatit sa-l si oferi, ca sa fie satisfactie de ambele parti.

| LoveSleep a răspuns:

Da, eu personal nu pot să concep ca prietena mea să se înjosească în halul ăsta. De-aia avem mereu încă o tipă cu noi care ne face câte un oral la fiecare și apoi pleacă acasă.

| Plato a răspuns:

Nu gasesc "minet" in dex, zici un sinonim pentru noi astia mai inculti?

| Plato a răspuns:

Exista un barbat pentru orice intrebare, din vreo 3 miliarde sigur sa gaseste o exceptie pentru orice.

| WaterDrop a răspuns:

Nu cred ca vor intelege multi ce este miniet, ar trebui sa spui sex oral. Si ca raspuns, da, exista si nu putini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate din motive religioase. Stiu eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca da, pentru ca se gândeste la binele partenerei si doar la placerea ei. Altfel nu vad ce motive ar avea unu.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Se gandeste la binele ei? Deci ii face rau daca, ma rog, practica sexul oral?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si sexul oral lui nu face din parte tot din plăcerea ei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de ei, dar sexul oral intotdeuna e mai placut data viitoare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Da. Dacã o doare maxilaru straight face

| DorelExpertu a răspuns:

Daca ma ia cu termeni d-astia sofisticati, eu unul as refuza-o.
As da-o afara din satra.

| Andrei258 a răspuns:

Stiu eu am trecut printr o experienta de genu si cand ne am despartit a zis ca am obligat o sa faca eu nu oblig pe nimeni sa faca ceva daca nu vrea si nici sa imi faca

| Stropdeploaie a răspuns (pentru Andrei258):

Dar i ai inspus!laughing)

| Andrei258 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Nu impunerea totcobligatie e a fost de conun acord a vrut sa incercam se uita la filme si am zis ca incercam pe viu

| Acele96 explică:

Sau care ar fi motivele că uneori refuza?

| Acele96 explică:

La sex oral mă refeream.

| skyes26 a răspuns:

Eu nu as refuza, îmi place