| Cristi01Andrei a întrebat:

Cum trebuie.sa saruti o fata pentru. prima data?! Raspundeti. mi pas cu pasbig grinFunda!

Răspuns Câştigător
| Stuff a răspuns:

Nu te ingrijora vei sti cand sa o saruti cand veti fi fata in fata si in privinta sarutului nu te ingrijora pentru ca o sa vina totul din instinct...pur si simplu lasate purtat de val!

5 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Cu pasiune si tandrete.

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Totu vine de la sine nu am ce sa iti spunwinking

| Destinee a răspuns:

Nu trebuie sa iti spuna cineva acest lucru! Daca va saruta-ti normal e usor iar daca vrei un frenchkiss pur si simplu te lasi purtat de val! Nimeni nu s-a nascut invatat.
Sigur te vei descurca! Norochappy

| Stuff a răspuns:

Nu te ingrijora vei gasi momentul potrivit atunci cand o sa fiti fata in fata si nu te ingrijora...pur si simplu lasate purtat de val!

| DeepLooking a răspuns:

Chestia asta nu se invata din carti...dar sa stii ca atunci cand buzele voastre se vor intalni totul va veni de la sine...App, sa te joci in parul ei cand o saruti, ca noua ne placee.hee hee