| CinevaXX a întrebat:

Cum trec peste dorinta de a suna o fata, dpdv psihologic oare cum se trece peste asta, nu poate fi mai multe de o aventura intre noi dar mi-o doresc si eu. Am fost indisponibil pentru ea o saptamana nu au trecut multe zile fara sa fi vorbit dar vreau sa nu ma mai tot gandesc la ea. Sfaturi Funda.

P. S o data ce sun daca nu raspunde etc sa las sa sune ea inapoi, sa dea si ea un semn de viata...

1 răspuns:
| McBryn a răspuns:

Eu cred ca pentru tine nu este doar dorinta de a o avea odata si ai unele sentimente fata de ea,si ar cam trebui sa te gandesti mult la treaba asta,daca nu ai avut-o niciodatata si sa zicem ca se va intampla acest lucru atunci iti va fi mult mai greu sa ti-o scoti din minte, si eu sunt in aceas situatie ca a ta, dar eu nu imi doresc doar sa o am odata si imi doresc sa o am pentru todeauna.Bafta!