| CinevaXX a întrebat:

Cum trec peste dorinta de a suna o fata, dpdv psihologic oare cum se trece peste asta, nu poate fi mai multe de o aventura intre noi dar mi-o doresc si eu. Am fost indisponibil pentru ea o saptamana nu au trecut multe zile fara sa fi vorbit dar vreau sa nu ma mai tot gandesc la ea. Sfaturi Funda.
P. S o data ce sun daca nu raspunde etc sa las sa sune ea inapoi, sa dea si ea un semn de viata... thinking

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,pai cred ca simti nevoia sa vb cu ea, sa o auzi, poate te-ai obsinuit sa o suni si acum nu poti sa te abtii.Stiu cum sentimentul acesta,nevoia de a suna, etc.
Eu zic ca daca nu vrei sa o suni, ocupa-ti timpul cu altceva sa nu mai iti stea gandul la ea si sa te tenteze sa o suni.
Incearca sa te abtii...sau daca o suni,nu fa greseala de a insista, daca o suni si nu raspunde nu mai suna, daca o intereseaza suna ea inapoi.

| CinevaXX explică:

Mai mult*