| Natyyyyy a întrebat:

Cum se trimite o melodie de pe calculator(net) pe telefon? Am bluetoth dar nu stiu cum sa-l folosesc, stiu doar sa trimit de pe telefon pe pc, dar de pe pc pe telefon nu stiu! Va rog ajutati-ma daca inteleg ce ati scris si e bine dau fundita, scuzati de categorie!

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Dai click dreapta pe melodia respectiva apoi dai Sent To si alegi bluetooth.Activezi bluetooth-ul pe telefon si sa fie vizibil apoi o sa iti apara in lista si dai pe el si incepe sa se trimita.