| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ati dori sa arate partenerul/a dvs.atat moral cat si fizic.sau cum arata?

2 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Pai am deja partener si nu doresc sa schimb la el nimic.
fizic: este slab, are inaltimea potrivitalove struck, saten deschis, ochii caprui spre verdelove struck are un farmec aparte si acel cevalove struck

moral: are un caracter foarte puternic, ma face sa ma simt ocrotita atunci cand sunt cu el, imi da mai multa incredere in mine, este curajos, calm si foarte rabdator cu minebig grinlaughing si imi arata in fiecare zi cat ma iubestelove struck.

nu as mai fii eu fara el. happy

| asdgfhresry a răspuns:

Pai la fizic: sa fie simpatic, adica sa nu fuga toti din calea lui.
Moral: Sa fie bun cu mine, sa nu fie superficial, sa nu isi bata joc de mine, sa ma faca sa rad, sa fie sensibil si amabil si bineinteles sa ii placa de mine pentru ceea ce sunt cu adevarat. Nu conteaza aspectul pe dinafara. E doar o coperta. Interiorul conteaza.