| BeInnocent a întrebat:

Voi cum ati devenit populari, cum va comportati cu prietenii vostri? eu am devenit cand m-am mutat la alt liceubig grin

2 răspunsuri:
| Whemilly a răspuns:

Pai...ma imbracam mai la "moda" eram mai cool eram mereu in centrul atentiei ma placeau cei din jur si eu am profitat de ocaziehappybig grin

| AmxMod a răspuns:

BUN, Frate Pai eu am devenit popular in urmatoru fel... am invatat c-walk, breakdance, parkour, si m-am facut putim smecheri cu prieteni don clanu meu, adica ne-am luat tot felul de ciubici, baticuri pe mana etc,(sti tu acum cum ar arata un smecher). si ma comport cu prieteni altfel adica inainte nu prea glumeam, da acum glumesc cu ei mai tot timpu, ai mai inping, ai mai chem sa facem impreuna tot felul de nebuni etc.