| VerOneLu a întrebat:

Ce atitudina aveti vata de fostii iubiti?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Depinde de realatiile in care am ramas cu ei. Daca am ramas prieteni ne salutam si stamd e vorba normal, daca nu un "salut" intre noi si atat. Ce a fost a fost, nu trebuie sa facem o tragedie dintr-o departire si nici atat sa ni-l facem dusman pe fostul, sau nici macar sa nu-l salutam.

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Normal.

| Vladuthz a răspuns:

Atitudine*
fata*

| VerOneLu explică (pentru Vladuthz):

M-am incurcat ca scriam repede

| sakura021 a răspuns:

Pai, eu una ma comport ca si cum nu ar fi existat nimic intre noi (cel putin incerc), dar daca el se poarta ca un nesimtit, incep si eu sa ma comport la fel ca el.