| aLina_8828 a întrebat:

Cum va dati seama daca iubiti pe cineva?
sau daca il mai iubiti dupa ce v-ati despartit?straight face

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Exista acelasi semne la toti,
-te gandesti la persoana respectiva mai mult decat la ceilalti
-ti la ea si ai vrea sa fi mereu in jurul ei
-ai vrea sa vorbesti cu ea des, telefon, mes etc
-ai vrea sa te intalnesti cu ea des
-iti invadeaza mintea, sufletul si inima

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate gelozia intensa e un mare semn.Atunci cand il vezi fericit cu alta te intristezi, cand va intalniti pari vrajita si inima iti galopeaza, etc.

| DeEa_8789 a răspuns:

1.Te simti intr-un fel cidat cand stai langa el.
2.Te inrosesti ca racul
3.Incepi sa razi (la unele fete)
4.Il visezi noaptea

| AngelaZero a răspuns:

Atunci cand te trezesti si in loc de "alta zi de ****. bagami-as..." ai un zambet si primul gand, prima fata care o ai in minte e a lui. iubirea e cand ai merge orice distante sa-l vezi, cand ti-ai da viata sa-i vezi zambetul. cand uiti de tot cand ii vezi numele pe telefon si simti ca poti avea incredere, ca nu te va face sa plangi. ca el e cel cu care ai putea trece peste tot. cand mana lui o gaseste pe a ta mereu si te potrivesti perfect in bratele lui. cand nu iti pasa cum arata. cand nu iti pasa unde si cat e ceasul atata timp cat sunteti voi doi.

| ledzeppelin a răspuns:

De obicei simt ceva ciudat in stomac ca un gol imens si ard la propriu laughing.Si sunt zapacita cand vad persoana respectiva si o iau razna

| geani_6822 a răspuns:

Atunci cand va vedeti sau vorbiti la telefon tremuri toata, simti o fericire absoluta, incepi sa razi mai mult dupa c l-ai vazut sau ati vb. asta daca a fost iubire adevarata