| yoannah a întrebat:

Când va dati seama ca iubiți cu adevarat o persoana?

Răspuns Câştigător
| xxx_5362 a răspuns:

Cind intelegi ca fara ea viata ta nu are sens, ca totul se spulbera si tu esti gata sa misti muntii din loc pentru a-i fi macar o clipa alaturi, ca sa-i simti parfumul, ca sa-i vezi vapaia din ochi, ca sa-i saruti buzele purpurii si sa o alinti cu cuvinte dulci...

6 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Cand e prea tarziu sau abia dupa ce o pierzisad

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Iti dai seama ca iubesti o persoana cu adevarat atunci cand ai face orice pentru ea si ti-ai da chiar si viata pentru ea.
Sa ai o zi buna!

| iness a răspuns:

Nu stiu. asta ma intreb si eusad Daca afli intre timp. da-mi un mesaj privat. te rog. >big grin

| crazyd33a_8320 a răspuns:

Cnd iti este cu adevarat dor de acea persoana de sex opus sau cand nu poti sta fara el ( fara sa il vezi etc...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iubesti, iti dai seama pur si simplu; te "loveste" din plin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind nu mai poti scapa de ea orice ai face