| Maris141414 a întrebat:

O intrebare pentru toate lumea :* Cum va dati seama ca iubiti pe cineva si ca este persoana potrivita?

Răspuns Câştigător
| RamonaS a răspuns:

Nu vei sti asa usor daca este persoana potrivita pentru tine.E simplu sa-ti dai seama daca te-ai indragostit, vrei mereu sa fii cu acea persoana, ii simti lipsa, iti bate inima super puternic cand esti langa ea love struck, si comportamentul incepe sa ti se schimbe usor thinking ..in sensul ca esti cu capul in nori laughing, esti mereu cu zambetul pe buze.E asa usor sa te indragostesti :-

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Pai intai trebuie sa aem multe lucruri in comun, sa ne intelegem bine, sa nu fie o persoana violent\a, acum depinde poate iti place asa cum e.
Pa, pa!

| Andeuta a răspuns:

Pai..aceleasi interese, perspective, esti trist cand nu vezi acea persoana si te scoate din sarite sa o vezi cu altcinave