| Tigrita a întrebat:

Ati fost vreo data impreuna cu o persoana pe care o iubiti foarte mult si peste ceva timp va dati seama ca este cu voi pe interes. Cu ati reactionat? Ce ati simtit? Ce ati facut?

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ea pe interes cu mine, eu pe interes cu ea(arata betoooon cu toate ca la minte o cam iertase Dumnezeu).Eh, ce sa-i faci? Ca in "afaceri".

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Instinctele ne sunt date sa te protejeze Sa ne ajute cand ai nevoie, ele ne transmit semnale, Din pacate multi oameni le ignora