| edv25 a întrebat:

Cunosc o fata de ceva vreme aprox 2 ani, am fost colegi de munca apoi ea a plecat dar am pastrat legatura, eu mi-am dorit intotdeauna sa o cunosc mai bine si sa imi fie mai mult decat amica, pana la urma s-a intamplat si lucru asta mai exact acum 1 luna jumatate dar nu a fost chiar asa cum mi-am imaginat, nu prea ne-am vazut foarte des am vorbit in schimb mult la telefon prin mesaje mi se parea ca e foarte dezinteresata si nu eram sigur ca vrea ceea ce vreau si eu probabil de asta nu am fost mai insitent. In schimb zilele trecute m-a sunat si mi-a zis ca nu e multumita de mine ca nu am initiativa ca si-a pus mari sperante in relatia asta ca nu mai vrea sa continuam, dar eu nu am vazut nici cel mai mic indiciu la ea ca isi dorea aceste lucruri, am incercat sa ii explic ca nu e chiar asa ca eu chiar imi doresc sa ne vedem mai des ca vreau mai mult de la relatia noastra, ea a tinut-o pe a iei ca nu mai vrea. Dar ma suna in continuare aceleasi mesaje in continuare cateodata am impresia ca nici nu am discutat despre asta, nu ne-am mai vazut de atunci. sunt cam 7 zile am intrebat-o daca mai sunt in gratiile ei si mi-a zis ca da... dar oficial nu mai suntem impreuna sau suntem in pauza nu stiu ce sa mai cred. Ce sa fac? cum sa procedez imi doresc foarte mult sa am o relatie deosebita si m-am atasat foarte tare de ea

Răspuns Câştigător
| DraGutZUul a răspuns:

Corect,WTF man, fi indraznetwinking!

1 răspuns:
| hitman112 a răspuns:

Din ce spui tu inteleg ca esti moale si faci cam tot timpu tot ce spune ea. Frate trezeste-te! Esti barbat sau femeie? Fii sigur pe tine, vorbeste cu ea, spune-i ce intenti ai, nu mai lasa dupa ea, fii putin mai dur. Tu de ce crezi ca continua sa vorbeasca cu tine? Sau de ce ti-a reprosat lucrurile alea? E cat se poate de evident ca te place. Asteapta de la tine sa fi sigur pe tine, ii e frica sa inceapa o relatie cu un mutalau cum esti tu acum, crede ca nu o poti ingriji.

| DraGutZUul a răspuns (pentru hitman112):

Corect,WTF man, fi indraznetwinking!