| DarkGirl a întrebat:

Da, au trecut 2-3 ore si nu mi-a mai curs nimic, a curs 2-3 picaturi de sange si gata, am facut efort am sarit si nimic, ce metode babesti stiti sa imi vina mai repede? sunt foarte ingrijorata, mi-e greu sa cred ca sunt insarcinata ca am facut-o cu prezervativ straight face si desi l-am folosit el a iesit oricum inainte sa se termine si eram si nefertila ca a 2 zi imi venise (luna trecuta mi-a curs normal) si de atunci nu am mai avut contacte, ce sa fac sa grabesc menstruatia? a curs 2 picaturi si s-a oprit crying, am facut 2 teste, sunt singura in oras momentan stau fff prost cu banii nu imi permit sa merg la ginecolog deci nu imi spuneti asta

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bea ceai de creţişoară. O cană dimineaţă, o cană seara. Dacă ai folosit prezervativ sunt slabe şanse să fi rămas însărcinată. Nu ar trebui să te gândeşti să grăbeşti menstra.Nu are nici un sens. Ceaiul de creţişoară este bun pentru eventualele chisturi ovariene.

pa, pa.

| Crisstina a răspuns:

Nu te stresa prea tare! Si eu luna aceasta, am patit exact ca tine. Intr`o zi, am observat niste picaturi mici pe lenjerie si am sperat ca imi vine, dar. 2 zile tot asa mi-a curs, cu picaturi mici, incat nici nu am fost nevoita sa`mi pun tampon. Dupa 2 zile mi-a venit brusc asa, calumea. Deci parerea mea e ca stai linistita, nu ai cum sa fii insarcinata daca te`ai protejat, plus ca ai facut si 2 teste. Relaxeaza`te ca iti va veni! :*

| Angel_4471 a răspuns:

Stai linistita! Nu te mai stresa. nu ai cum sa fi gravida. o sa iti vina pana maine happy

| ankaa a răspuns:

Fa-ti test de sarcina am vazut chiar azi la o revista. du-te la chioscuri ork bafta LD>big grin