| Mihaimagnidicul28 a întrebat:

Dacă actul sexual s-a produs la ora 15:00, iar acum i-a curs putina secreție vaginala cu sânge, poate sa fie semn ca a rămas însărcinată?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sa facă gemeni

| MValentin a răspuns:

Cum sa fie asta un semn de a ramane însărcinată? Dupa cateva ore deja sa dea semme de sarcina?
Daca la ea, sexul este printre primele dati e normal sa aiba sangerari (poti cauta de ce pe internet) in rest e posibil sa i vina ciclul de ce nu

| Teo29 a răspuns:

Folosit-ai protectie?

| Mihaimagnidicul28 explică (pentru Teo29):

Dacă am pus întrebarea, nu, deci poate sa fie semn ca a rămas?

| Teo29 a răspuns (pentru Mihaimagnidicul28):

Nu ai cum sti decat peste vreo 2 saptamani, la testul de sarcina.

Pe viitor, sfat: folositi protectie mereu

| Catalin77945 a răspuns:

Daca nu ai folosit prezervativ pot fii sanse