| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Aseara am facut sex protejat cu prietenul meu dar sunt virgina! Am facut cu prezervativ dar mi-a fost frica sa fac fara. Nu m-a dezvirginat. Dar dupa actul sexual mi-a curs o secretie vaginala galbena spre alb. Ce s-a intamplat?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi ori au făcut-o ori eşti virgină?
Aproape un sfert din virgine nu sângerează aşa că nu-i mare chestie!
Foarte bine că te-ai protejat, sper că te-ai simţit bine!
Spor în continuare şi nu uita să te protejezi de fiecare dată.
Nu s-a întâmplat nimic!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Din moment ce a avut loc actul sexual, nu mai eşti virgină, indiferent dacă s-a rupt sau nu himenul.

| paramore a răspuns:

Dar cum vine asta, ai facut sex sau nu? daca ai facut inseamna ca nu mai esti virgina...

| tpuguru a răspuns:

Nu mai esti virgina, indiferent daca ai sangerat sau nu. Iar despre secretia aia cred ( dar nu stiu sigur ) ar fi fost de placere ( insa nu ma asculta pe mine, cere sfaturi de la un medic care se pricepe )