| AndreiV1111 a întrebat:

Daca acum penisul meu are 13 cm si am 14 ani iar el creste pana la 20 de ani cati cm va mai creste?

6 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Scuze,dar ti-am citit toate intrebarile si sunt cam nedumerit, tu intineresti de la an la an? devii mai tanar? poate sunt eu mai tampit si nu stiu : ``19 Noiembrie 2016 Buna TPU, am 15 ani

28 Februarie 2017 Buna TPU Am 14 ani

22 Martie 2017 Daca acum penisul meu are 13 cm si am 14 ani``

| Alexandru0007 a răspuns:

1-2 cm happy dar e foarte ok asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde stii ca va creste? poate va scadea

| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvoltarea penisului se opreste in jurul varstei de 16 ani. Dupa aceasta varsta cresterea in lungime este nesemnificativa. Nimeni nu poate anticipa daca si in ce masura se va dezvolta penisul tau in urmatorii 2 maxim 3 ani. Marimea actuala se poate considera ca fiind absolut normala la varsta ta. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

El va mai creste, dar nu pot sa-ti precizez cu cat va creste.

| Kingsley a răspuns:

Scuze dar nu pot citi in stele. Eu zic sa te duci la vrajitoare.