| cameleon_7755 a întrebat:

Daca aflati ca o persoana draga voua se ascunde intr-un alt personaj( adica vorbiti in acelasi timp cu aceeasi persoana), cum ati reactiona?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai când ești pus în fața faptului vei cunoaște reacția!
Pa, pa.

| erik a răspuns:

Nu-mi plac caracterele duplicitare.Probabil foloseste aceasta masca in scop defensiv, probabil este prea constienta de slabiciunile ei sau de societatea rea in care traim. O alta varianta ar fi varsta. De exemplu tinerii au cate un idol vreun artist sau sunt fun al unei formatii si ca urmare incearca sa imite cate ceva din tabieturile lor, dar posibil sa nu fie cazul ei.Si un ultim punct ar fi ca unele persoane doresc sa impresioneze sau pur si simplu sa intimideze printr-un fel de a fi duplicitar.

| Dudăăăă a răspuns:

Pai depinde acum daca este un prieten nu ar trebui sa mai fii prieten cu acea persoana caci isi bate joc de tine. Dar daca este altcineva adica neamuri sau ceva...la fellaughing

| cristiano9 a răspuns:

I'as zice de masalaughing