| Kryss13 a întrebat:

Cum ati reactiona cand aflati ca o persoana cu care te intelegi foarte bine te barfeste spunand lucruri foarte urate si jignitoare despre voi? funda!

8 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Nu as iertao niciodata! :c

| Delicacy a răspuns:

Nu m-aş mira foarte tare, pentru că oricum nu am încredere în nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dau informatii serioase despre mine, imi dau seama imediat cum este o persoana si tin la distanta leprele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş reacţiona în felul ăsta: " Oh, încă una... A câta oare? ".

Răspuns utilizator avertizat
| Spiin a răspuns:

Eu? Sincer m-ar durea destul de mult, dar pana la urma ma avantajeaza faptul ca am aflat ce personalitate are, right? Asa scapi de oameni care nu au ce cauta pe langa tine happy Lumea e dura si noi trebuie sa ne obisnuim cu acest lucru

| ByllyGodBoy a răspuns:

Mas simnti prst..foarte prost ca am avut incredere in aceea persoana sad

| nico02396662234 a răspuns:

In primul rand m-as simti tradata si suparata pentru ca am avut incredere.