| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai fimoza mai poti face copii?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, dupa ce iti rezolvi fimoza. De fapt, daca poti obtine erectie si poti duce un contact sexual al bun sfarsit, poti avea copii si in timp ce are fimoza.

| TeoPT a răspuns:

Ce legatura are faptul ca penisul nu poate fi decalotat in erectie cu copiii? Sperma iese, indiferent daca ai fimoza sau nu. Corectati-ma daca gresesc, dar eu prevad un act sexual destul de dureros pentru o persoana cu fimoza. Fiind frecarea dintre penis si vagin/anus, penisul incearca sa se decaloteze, si imi imaginez ca, cam doare. Nu faceti acum ca toti dracii, ca nu stiu. Chiar si cu lubrifiante, cred ca tot se decaloteaza penisul atunci cand intervine frecarea dintre el si peretii vaginului/anusului.

| foxi a răspuns:

Sigurat da!

| cetrist a răspuns:

Eu stiu ca da.

| dorikut a răspuns:

Dupa ce rezolvi problema cu fimoza, da!hee hee