| axxl a întrebat:

Daca ai un corp lucrat ai mai multe sanse la fete?! big grin

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e, dar sunt cele care vor bani si plimbari in oras sa le inviti la restaurant, etc.

| elasexygagica a răspuns:

Fi sigur de asta bunoculelove struck dar trebuie si banutibatting eyelashes noi fetele suntem pretentioase:* drooling aa si sa nu uitam, o banana dotatalove struckdrooling

| Dav7id a răspuns:

Da ai.Ai atat sanse sa iti schimbi felul in care esti privit de fete si in aceeasi proportie si de baieti,fetele te vad cu plus si baietii incearca sa te faca sa pari plin de defecte,invidie,acum nu zic ca toti or sa fie invidiosi, dar marea majoritate.Da ai vazut si tu mii de fete frumoase cu baieti slabi si zic foarte foarte subtiri, tot ce conta era capitalul din buzunaru din spate.Depinde mult de modul lor de gandire si de felul prin care te imprietenesti tu cu o fata.

| Sabyynna a răspuns:

Dupa mine NU! Si consider ca fetele care se "indragostesc" de cineva doar dupa felul in care arata fac o mare greseala! Ce rost are sa arate perfect daca te trateaza groaznic si te inseala?

| axxl explică (pentru Sabyynna):

Eu ma refeream si sa ai minte sa fi dragut si sa te sti comporta cu fetele nu sa fi un taran

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Un singur lucru am de spus. Degeaba ai tu corpul lucrat, daca mintea o ai goala. [Generalizez, nu e vorba neaparat de tine. on the phone

| y7y7y7 a răspuns:

Nu.eu una nu tin cont de corp daca e slab sau mai plinut.atat timp cat ma respecta si ma iubeste poate sa aiba si 90 kg,,, ca nu ma deranjeaza.degeaba e unu cu corp de fotomodel si cand deschide gura te face sa fugi.am avut un iubit am stat cu el ani buni era perfect frumos corp tot ce vruiai...dar se purtqa cu mine ca cu un nimic.deci ce folos ca era frumos?straight face

| Robbu a răspuns:

In niciun caz.Si daca cineva se va "agata" de tine pentru felul cum arati,va fi o fata fitoasa, cu nasu' pe sus, si care te va parasii foarte repede.Fi tu natural, nu spun sa nu iti formezi un corp frumos.Ba da.Dar cand iti vei cauta o prietena, nu pune prea mutl accent pe corpwinking Bafta

| oanasunshine a răspuns:

Depinde. Pentru unele fete, niste muschi si patratele nu inseamna totul. Trebuie sa fii si dragut, destept, amuzant pentru ca fetele sa te bage in seama.

| Alex271262 a răspuns:

Stii cum e axxl, normal ca te poate ajuta, dar nu e atat de relevant sau mai bine zis nu neaparat. Parerea mea e ca atat timp cat nu esti exagerat de "facut" nu pare rau la nici carewinking

| ADDA_4343 a răspuns:

99% baby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' normal,mie-mi zici?big grin
Dar trebuie sa ai si o minte stralucitoare, ca daca ai un corp s'un creier de nuca, vei fi doar o gluma a providentei.

| AntoniaCnm a răspuns:

Intr-o mare proportie ai, acum depinde si de fata.Ca degeaba ai corp frumos si bine lucrat daca la fata arati urat :d