| AndreiDV12345 a întrebat:

Daca am 16 ani pot cumpara prezervative de la farmacie sau trebuie sa am 18 ani?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Acolo nu e ca in unele baruri unde nu da alcool la cei sub 18 ani. Deci prezervativ se poate. Sunt multi care-si pierd virginitatea la o varsta sub 18 ani si nu cred eu ca le-a luat mama / tata unul inainte. Deci. se poate.

6 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Poţi de farmacie sau supermarket.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca iti vand prezervative indiferent de varsta, fiindca pe vanzatoare sau pe farmciste nu le intereseaza la ce le vei folosi tu dupa ce le platesti. Pe ele nu le intereseaza ca tu faci din ele bombe umpli cu apa sau ca ti le vei trage pe cap in timpul sarbatorii de Halloween, ca sa te maschezi intr-un penis gigant. laughing big grin

| mihai69 a răspuns:

Poți şi dacă ai avea 6 ani! Nu e nicio restricție.

| DoarCurios a răspuns:

De la farmacie sunt mai scumpe, mai ușor e de la un magazin, dar nu alege ceva ieftin sa nu regreți dupa

| Emilian65 a răspuns:

Da, poti cumpara, fara nicio problema.

| Bernardus a răspuns:

Varsta de consimtamant sexual in Romania e de 16 ani, deci da, poti sa le cumperi