| Anonim12111 a întrebat:

Daca am avut un ciclu care a durat 3-4 zile, care el de fapt dureaza 5 zile, am avut culoarea maro închis si la inceput a fost o picatura de sange rosu deschis, a curs destul de mult, undeva la 3 absorbante pline, poate fi vorba de vreo sarcina? A venit aceasta odată cu data menstuatiei si ma gandeam ca e sarcina, odată ce culoare e maro...

3 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut!
Din ce ai descris tu, nu nu ești gravidă.
Nu ai folosit metode contraceptive? Ai făcut un test de sarcina? Ti-a întârziat menstruația? Cum ai ajuns la concluzia ca ești însărcinată?
Exista o mare posibilitate sa fi răcită (anexita).Din când un când, corpul se ma dereglează.

| Anonim12111 explică (pentru dragodana):

Nu a intarziat, a chiar venit cand trebuie, doar ca, culoarea ma face sa cred asta

| Anonim12111 explică:

Am uitat sa precizez ca la inceput a fost o cantitate foarte mica de sânge roșu deschis, dupa toata menstruatia a fost maro.ce poate fi, sarcina sau?