| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am câteodată niște dureri în anus, dureri în zona lombară, dureri abdominale în zona ombilicală și în partea dreaptă, crampe de bazin și câteodată îmi amorțește piciorul drept, poate fi sarcina extrauterina? Am făcut 3 teste de sarcină și au ieșit negative.

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

"Daaa aia e sarcina extrauterina du-te sa iti faca chiuretaj "
Poate scapam o data de intrebarea asta ca devi agasanta.

| sofisis a răspuns:

Ce mama ma-si ar avea o sarcina cu anusul? Ti-am mai zis ca e posibil sa ai hemoroizi si un inceput de apendicita. Mergi naiba la doctor!