| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundă.. De o lună am o durere în partea dreaptă și în zona ombilicala nu e chiar o durere, doar dacă apas simt o durere si fac efort, care câteodată se se mută în zona lombară și câteodată îmi amorțește piciorul drept si o parte a bazinului. Imi e frica de o sarcina extrauterina dar am facut 3 teste de sarcina dupa 33 de zile de la "contact" si au iesit negative. Si am fost si la medic si mi-am facut un sumar de urina unde mi s-a spus ca am urme de puroi in urina. Mi-a dat tratament dar nu mi-a trecut. O sa merg si la medic in curand. Astept parerile voastre. Ce pot sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Ai mai pus întrebarea asta de două ori. Nu ţi s-a răspuns pentru că e imposibil să ti se dea diagnosticul pe TPU. Du-te in continuare la medicul ala care ti-a spus ca ai ouroi in urina sa îţi explice mai bine ce ai.

| Anonima283 a răspuns:

Mi-am facut programare, voi merge si la medic. Pana atunci voi pune intrebari pe TPU happy

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Anonima283):

Eu ţi le voi raporta. Una era suficientă.

| Anonima283 a răspuns:

Linistit!