| MarinMihai00900 a întrebat:

Salut TPU, astazi am facut sex neprotejat cu prietena mea, inainte de inceperea actului sexual ea mi-a facut oral, se poate ca ea sa ramana gravida sau ca eu sa imi fi dat drumul fara sa simt?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilași. De prezervativ ați auzit?

Asta dacă nu mai spunem că sexul extramarital este păcat și că vă știrbește din fericire...

| lCupidon a răspuns:

Dacă ai ejacut când ți-a făcut oral, 99% e gravidă

| MarinMihai00900 explică (pentru lCupidon):

Problema este ca dupa oral, m-am sters si am mai stat undeva la 20 de minute pana sa trecem la actul sexual

| lCupidon a răspuns (pentru MarinMihai00900):

Dacă nu ai urinat, exista șanse sa fi rămas însărcinată...
Nu sunt sigur 100% dar din ce am auzit de la "sexul vs barza" cam asa ar fi.