| ioonut193 a întrebat:

Daca am facut sex. si mi-am dat drumu foarte putin in "ea" dupa ce mi-am dat drumu am trimis-o la baie sa se spele la "pasarica" pe si in, iar dupa aia i-am luat si pastila de-a 2-a zi mai exista vre`un risc de a ramane?

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu! Daca a luat pastila de a doua zi, nu va ramane insarcinata! Dar altadata nu mai faceti prostia asta, cumpara-ti si tu ovule contreceptive macar daca nu va place cu prezervativ! Bafta

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu știu de ce ai trimis-o să se spele, nu are nicio relevanță.
Riscurile de a rămâne sunt mici, dar fi foarte bine dacă nu ați mai risca în viitor, căci și-așa este posibil să vă confruntați cu întârzieri serioase ale menstruației ( datorită acestei pastile ), care vă vor pune pe gânduri.
Baftă!

| Papusik a răspuns:

Chiar daca s-a spalat.tot ramane insarcinata.
Dar daca a luat pastila de a 2 a zi nu ramane.
Aveti grija ce faceti de acum inainte! :d

| toxik a răspuns:

1.dc pui ea in ghilimele? este vb despre o vaca, pisica, sau orice alt animal?
2.in loc de "pasarica" puteai sa spui vaginwinking
3.asta nu stiu

| ioonut193 explică (pentru toxik):

Chiar conteaza asta?straight face

| deeadragutza2 a răspuns:

Spalatul nu are nici o treaba dar daca a luat pastila de a 2-a zi nu cred ca exista vreun risc.Ca sa fiti siguri ar fi bine sa foloseasca un test de sarcina ca sa nu fi-ti ingrijorati

| Raul1510 a răspuns:

Daca a luat pastila de a 2 zii in termen de 72 ore e totul ok! big grin poti sa stati linistiti amandoi.