| alexandru91 a întrebat:

ieri am facut dragoste cu prietena la baie, in cada apa tot. si am facut fara prezervativ, si mi am dat drumu in ea, cand eram in apa, si odata cand eram in picioare. exista vreun riscsadsad va rog raspuns :d

9 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Da,riscul e mare,intrucat ai ejaculat in ea. Daca era si in perioada fertila,puteti merge la parinti si sa le spuneti 'O sa aveti un nepoteeeeel'. Mari inconstienti mai sunteti,la boli nu va ganditi? Scumpe prezervativele,scumpe analizele,scumpe pilulele, e criza, na.Un copil o fi mai ieftin de crescut.

| AnGeL a răspuns:

Da exista
cel mai bine ar fi s faca un test de sarcina

| EdwLo a răspuns:

Cam, poate doar daca ai un mare noroc sa fi fost intr-o perioada infertita. Dar cum am zis, un MARE noroc, si nu-ti recomand sa te bazezi pe el. Vorbeste cu ea imediat, explica-i situatia, altfel o sa regreti iar ea o sa sufere f. rau daca ramane. Nu iti poti inchipui cum de la o simpla placere poti ajunge la niste clipe de "iad"

Oricum, vorbeste cu ea! Luati legatura cu un ginecolog, sau luati pilula.

| Diddy a răspuns:

Apa contine niste substante la care spermatozoizii sunt sensibili. Desi sansele sunt foarte foarte mici, nu e asa greu sa luati un test de sarcina de la o farmacie. happy

| badboy_6643 a răspuns:

Normal ca sunt riscuri chiar unele foarte mari, tiai dat drumul in ea de 2 ori.roagate sa fie una din acelea care nu pot ramane insarcinate, dar oricum este o sansa de 20% sau chiar mai putin sa nu ramana insarcinata.

| Knasty a răspuns:

Nu

| stav a răspuns:

Pai cum sa nu existe riscuri
unu la mana: ti-ai dat drumu de doua ori
doi la mana: la boli nu va ganditi?
trei la mana: test de sarcina
si daca ai norocu' sa nu ramana data viitoare folositi prezervativul
no talking no talking no talking

| alexandru91 explică:

Cat costa un test de sarcina, si cand poate sa il faca ea? ca sa vedem daca e sau nu :d

| alexandru91 explică:

Cat costa un test de sarcina, si cand poate sa il faca ea? ca sa vedem daca e sau nu