| alexandru91 a întrebat:

ieri am facut dragoste cu prietena la baie, in cada apa tot. si am facut fara prezervativ, si mi am dat drumu in ea, cand eram in apa, si odata cand eram in picioare. exista vreun risc va rog raspuns

Răspuns Câştigător
| claudia01 a răspuns:

Da exista riscul sa ramana insarcinata... unde va e mintea obligatoriu sa urmareasca ciclul daca intarzie test de sarcina iar data viitoare SA NU EXISTE nu fara protectie... Va tin pumnii!

8 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Da, normal ca exista!

| NoChanceForUs a răspuns:

Da,ai lăsat-o înărcinată. Felicitări, veți avea un copil!

| EdwLo a răspuns:

Poti sa nu mai pui atatea intrebari?! Ce naiba. Ai si tu RABDARe!

| EdwLo a răspuns:

Daca esti atat de disperat, apleaza naiba la un medic! Banuiesc ca macar pentru atat ai creier.

| ShakeIt a răspuns:

Da normal... cumparati pilula mai are timp inca sa o iawinking pentru orice eventualitate si cititi prospectul inainte sunt 2 pilule... si nu se iau aman2 odata!
funda?

| KissSummer a răspuns:

Pff.laughing att pregateste`te sa devi tatik \:d/

la 19 ani ai tai. presp ca atata ai. nu esti de copil. dar asta e daca nu te.ai gandit inainte la konsecintze. daca ea a luat anticonceptionale. te.a scapat de o grija ff mare.laughing

daca nu. afli peste 9 luni ke v.a fi,laughing

baftawinking

| Anndrey1234 a răspuns:

Daca ti-ai dat drumul in ea de 2 ori asteapta`te la un copilash sau la vreo boale(doamne fereste)

| EnjoiProSkater a răspuns:

Ai lasat-o gravida rolling on the floor.