| andreia297 a întrebat:

Daca am luat ultima pilula de anticonceptionale lunea trecuta inseamna ca voi incepe folia urmatoare marti,adica maine, nu? E prima pauza si vreau sa fiu sigura ca va fi totul in regula si ca voi fi protejata de sarcina happy Multumesc

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e corect. In perioada de pauza ai avut sangerare? E important sa fi avut, chiar daca a inceput ieri sau azi.

| andreia297 explică (pentru Brigaela):

Am avut. A inceput joi si azi a mai curs foarte, foarte putin happy

| Brigaela a răspuns (pentru andreia297):

E normal.

| andreia297 explică (pentru Brigaela):

Ma bucur ca e totul in regula. Este prima pauza si eram putin confuza. Nu vreau sa fac vreo prostie si sa nu fiu protejata. Multumesc!

| neutrino a răspuns:

Da, este foarte bine, mergi inainte.