| AnaXD a întrebat:

Daca ati putea sa fiti cu persoana iubita maxim 24 de ore ce ati face? spuneti-mi ceva de genu. De la ora... pana la ora...si tot asa. puppy dog eyes

Dau Funditabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

As face sex oral, anal, vaginal fara sa ma opresclove struck

| Barbaraaa a răspuns:

Nu stiu ce sa spun acum straight face [buna intrebare ] oricum as face ceva de neuitat day dreaming

| CristiDinBucuresti a răspuns:

I aș face masaj, vrei?

| misell0022 a răspuns:

Pai eu pot sa iti zic ce am facut cu fosta mea prietena cand m-am intalnit cu ea la un hotel, venisem din afara, am ajuns pe la 4noapte, pana pe la 7am facut dragoste nu sex,nu am facut nici dus si nici nu am mancat, eram disperat dupa corpul ei, am dormit cam 4ore,m-am trezit,am mers in oras si am mancat ceva,am ajuns inapoi la hotel si iar neam xxx,am facut baie amandoi, i-am samponat porumbita :-)seara am mers iar in oras sa mancam si ne-am oprit la patinoar, am ajuns la hotel pe la 12 noaptea,am facut dragoste pana spre dimineata,nu am dormit,in principiu ca sa intelegi tu cel mai mult am facut dragoste, cam la asta se rezuma cand esti cu cineva singurei, o faceti de cate ori se poate ca cine stie cand mai apucati.asta depinde de cel de langa tine.

| onetwothree a răspuns:

As fi spontana!