| anonim_4396 a întrebat:

Dacă baiatul este major, iar fata are 14 ani și nu mai este virgină, dar nu cu acel băiat, el poate avea probleme?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In anumite situatii exista posibilitatea sa ajungi sa ai probleme cu legea. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Evident că poate avea probleme.
Ea e minoră și chiar dacă ea nu mai e virgină asta nu e o scuză pentru el.
Dacă părinții fetei îi denunță pe acel băiat o să aibă probleme grave.

| alina2k18 a răspuns:

Are contacte sexuale cu ''acel baiat''?
Daca fata depune RECLAMATIE, da, poate fi chemat la sectie.

| Qazmlptgb a răspuns (pentru alina2k18):

Din câte știu, nu are. Ea sau părinții ei.

| alina2k18 a răspuns (pentru Qazmlptgb):

Atunci baiatu poate sta linistit.

| Patronu1 a răspuns:

Da, poate dacă fata e proasta și se duce la politie și zice ca ai violat-o. În rest, nu cred, ca doar nu se duc curcanii sa le caute pe toate fetele la folfoloanca ca să vadă dacă mai sunt virgine sau nu, iar daca nu, sa îl dea în urmărire pe ala cu care zice ea ca a fost. Bafta!