| Miihaa a întrebat:

Baietii obtin al doilea orgasm mai greu decat pe primul.
Este la fel si in cazult fetelor?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tine de experienta ta in pat frumoaso kiss

| UnBroken2016 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

rolling on the floor Ce te face sa crezi ca este ea in poza?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru UnBroken2016):

Vorbeam cu poza nu cu utilizatoarea mamama mamama bunaciune kiss kiss

| corbulalbrosu a răspuns:

Perioada dintre 2-a ejaculari consecutive depinde de mai multi factori printre care se pot aminti, experienta sexuala, gradul de excitatie, capacitatea de a-si controla ejacularea si nu in ultimul rand....VARSTA. Daca n-ai stiut pana in prezent, te informez ca odata cu avansarea in varsta penisul se transforma din "automata" in "semiautomata", sau mai pe intelesul tau, la un moment dat "o ridici cu mana, dar... cade singura." big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu, la fete este invers. Primul mai greu si al doilea mai repede.

| UnBroken2016 a răspuns:

Tu nu ar trebui sa stii mai bine raspunsul? Daca era pusa intrebarea de un baiat mai intelegeam.

| MDiuliancik a răspuns:

Nu, fetele pot obține cate 7 orgazme in timpul procesului sexual, in timp ce băiatul doar 1.